ON-LINE rezervácia dentálna hygiena ON-LINE rezervácia zubné vyšetrenie MDDr. Školníková

Rodinná stomatológia

Rodinná stomatológiaV prijemnom prostredí našej ambulancie vytvárame priateľskú atmosféru kde si môžete bez stresu a obáv dopriať kompletnú stomatologickú starostlivosť pre Vás a Vašu rodinu. Keďže máme záujem o budovanie dlhodobých vzťahov s našimi klientmi, spokojnosť pacienta je stredobodom nášho záujmu. Spoločne s vysokou profesionalitou nášho tímu overenou v praxi je naša ambulancia zárukou starostlivosti bez obáv.
Odporúčame, aby ste na vyšetrenie priniesli so sebou aj vaše deti. Takto môžeme už od ranného veku budovať pozitívny vzťah k návštevám zubnej ambulancie – takéto asociácie pretrvajú až do dospelosti a tým môžeme vytvoriť dobré základy zubnej starostlivosti v budúcnosti. Deti naučíme ako sa starať o zúbky v domácom prostredí, skontrolujeme im chrup a poskytneme preventívne ošetrenie (aby nevznikol zubný kaz ).

 
 • Vstupné zubné vyšetrenie

  Celé vstupné vyšetrenie trvá zhruba 20-30 minút, pozostáva zo vstupného vyšetrenie stavu chrupu, paradontu a medzičeľustných vzťahov. Navrhneme viaceré možnosti ošetrenia a stanovíme liečebný plán. Zároveň sa dozviete približnú cenovú predkalkuláciu nami navrhovaných riešení.

  Mnohí ľudia sa mylne domnievajú, že kazivosť zubov, zápach z úst a choroba ďasien sú jednoducho súčasťou života. Ale nemusí to byť tak! Naša zubná ambulancia sa zameriava predovšetkým na prevenciu – čo znamená, že sme partneri naším pacientom v boji s bežnými zubnými problémami, ktoré zahŕňajú zubný kaz, zápach z úst a choroby ďasien. Pomôžeme Vám zachovať prirodzený úsmev, ktorý bude žiariť až do vysokého veku.

  Hľadáte nového zubára?

  "Nedovoľte, aby vás strach odrádzal od návštevy zubnej ambulancie. Stomatológ je významným partnerom pre udržanie zdravia ústnej dutiny. Môžeme začať dentálnou hygienou, počas ktorej vám odstránime zubný kameň a vyleštíme povrch vašich zubov, čím zamedzíme rozvoju plaku a zubného kameňa na samotnom zube. Potom vám dôkladne prezrieme zuby a ďasná, aby sme odhalili akékoľvek problémové oblasti."

  — MUDr. Jana Danielová-Čarná
   

  Ponúkané služby:

  • komplexné stomatologické služby: podľa požiadaviek a potrieb pacienta pre dospelých i pre deti na súčasnej úrovni stomatologickej praxe,
  • zubná prevencia, profylaxia, dentálna hygiena a preventívne prehliadky, ktoré zahŕňajú napríklad podrobné inštruktáže, profesionálne čistenie chrupu, odstránenie zubného kameňa, pigmentov, povrchového zafarbenia zubov, fluorizáciu, pečatenie zubov, atď.,
  • bielenie zubov: domáce bielenie zubov, ktoré zahŕňa výrobu silikónových foriem, bieliace gély a inštruktáž
  • Skyce - zubná bižutéria, ozdobné kamienky z brúseného skla, ktoré sa adaptujú na predné plôšky zuba, aplikácia na zub je bezbolestná a bez poškodenia skloviny, neskôr môžu byť bezbolestne a rýchlo odobrané, bez akejkoľvek stopy na zube,
  • záchovná a estetická stomatológia: biele (neviditeľné) plomby, amalgámové plomby v precíznom prevedení, úprava tvaru a farby, rekonštrukcie zubov počas jednej návštevy,
  • endodoncia: liečba koreňového kanálika s definitívnou dostavbou zuba,
  • zubná protetika: keramické korunky, mostíky, snímacie protézy, okamžité provizórne náhrady aj po obrúsení zubov,
  • paradontológia: liečba paradontitídy (paradentózy),
  • extrakcie mliečnych a trvalých zubov.
  • Orientačné ceny ponúkaných služieb sú uvedené v cenníku, ktorý sa nachádza v hornom menu internetovej stránky alebo kliknite na tlačítko:

  Ako vám pomáhame:

  Zubný kaz

  90% dospelej populácie ma skúsenosť so zubným kazom. My sa to snažíme zmeniť. S pravidelným čistením, správnou domácou starostlivosťou, a proaktívnym ošetrením, sme schopní Vaše zuby ochrániť .

  Zápach z úst

  Neexistuje spôsob ako to zaobaliť – zápach z úst je zahanbujúci. Rozumieme vášmu trápeniu a vieme vám pomôcť! Zápach z úst má viacero príčin, najčastejšie je to slabá ústna hygiena. Neexistuje jednorazová liečba na zápach z úst, ale so starostlivou inštruktážou, trochou čašu navyše stráveného večer nad umývadlom a pravidelne zubné ošetrenie (čistenie), môžete dostať nepríjemný dych pod kontrolu. Pomerne často je zápach z úst znakom začínajúcej choroby ďasien, takže navštívte lekára včas. Váš chrup skontrolujeme a poskytneme následnú starostlivosť.

  Choroba ďasien

  Aj keď choroba ďasien sa zvyčajne objaví v neskoršom veku, veríme že vzdelávaním deti, tínedžerov, dospelých, a vlastne všetkých v tejto oblasti pomôže predísť tomuto bežnému problému a tak vám ponechať úsmev na tvári. Choroba ďasien je prvou príčinou straty zubu u dospelej populácie a najnovšie štúdie potvrdzujú, že pacienti s chorobou ďasien sú náchylnejší na choroby srdca, cukrovku, a iné systémové ochorenia. Pravidelná starostlivosť, používanie pomôcok zubnej hygieny ( zubná kefka, dentálna niť, medzizubná kefka...) a kontroly v zubnej ambulancii sú najlepšou ochranou pred zakrádaním sa tohto požierača vášho úsmevu.

  Pediatrická starostlivosť

  Odporúčame, aby ste na vyšetrenie priniesli so sebou aj vaše deti. Takto môžeme už od ranného veku budovať pozitívny vzťah k návštevám zubnej ambulancie – takéto asociácie pretrvajú až do dospelosti a tým môžeme vytvoriť dobré základy zubnej starostlivosti v budúcnosti. Deti naučíme ako sa starať o zúbky v domácom prostredí, skontrolujeme im chrup a poskytneme preventívne ošetrenie (aby nevznikol zubný kaz ).

 • Spoznajte náš tím

  Vieme, že zveriť sa do starostlivosti zubára je pre veľa ľudí neľahká záležitosť.
  Chcem spoznať tím
 • Virtuálna prehliadka

  Pozývame vás na virtuálnu prehliadku našej ambulancie. Prezrite si ako to u nás vyzerá.
  Chcem vidieť virtuálnu prehliadku
 • Vstupné zubné vyšetrenie

  Čo máte spraviť, ak chcete zmeniť zubného lekára a stať sa naším klientom?
  Dohodnite si stretnutie

Najčítanejšie stránky

Fotogaléria priestorov v CARNA Dental

Zmluvné zdravotné poisťovne

Union poisťovňa, a.s.
Union poisťovňa, a.s.

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.