ON-LINE rezervácia dentálna hygiena ON-LINE rezervácia zubné vyšetrenie MDDr. Školníková

Hľadáte nového zubára?

CARNA Dental zubná ambulanciaV prijemnom prostredí našej ambulancie sa snažíme vytvárať priateľskú atmosféru kde si môžete bez stresu a obáv dopriať kompletnú stomatologickú starostlivosť pre Vás a Vašu rodinu. Keďže máme záujem o budovanie dlhodobých vzťahov s našimi klientmi, spokojnosť pacienta je stredobodom nášho záujmu. Spoločne s vysokou profesionalitou nášho tímu overenou v praxi je naša ambulancia zárukou starostlivosti bez obáv.
Odporúčame, aby ste na vyšetrenie priniesli so sebou aj vaše deti. Takto môžeme už od ranného veku budovať pozitívny vzťah k návštevám zubnej ambulancie – takéto asociácie pretrvajú až do dospelosti a tým môžeme vytvoriť dobré základy zubnej starostlivosti v budúcnosti. Deti naučíme ako sa starať o zúbky v domácom prostredí, skontrolujeme im chrup a poskytneme preventívne ošetrenie (aby nevznikol zubný kaz ).

 
 • Čo máte spraviť, ak chcete zmeniť zubného lekára a stať sa naším klientom

  Ak chcete využívať ošetrenie so spoluúčasťou zdravotnej poisťovne Union, Dôvera alebo VšZP, s ktorými máme uzavretú zmluvu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti

  1. Potrebujete výpis z Vašej zdravotnej dokumentácie od predchádzajúceho ošetrujúceho zubára, v ktorom má byť uvedený údaj o vykonanej preventívnej prehliadke v aktuálnom aj predchádzajúcom kalendárnom roku a mať uhradené zdravotné odvody vo vašej poisťovni.
  2. Pred prvým vyšetrením je vhodné, aby ste prišli o 10 minút skôr, aby ste mohli vyplniť vstupný formulár, tzv. anamnézu, ktorá nám pomôže pri zoznámení sa s Vaším celkovým zdravotným stavom.
  3. Objednať sa na vyšetrenie sa môžete – telefonicky alebo online cez túto stránku.

  Ak chcete ošetrenie na priamu platbu

  1. Objednať sa na vyšetrenie sa môžete – telefonicky alebo online cez túto stránku
  2. Pred prvým vyšetrením je vhodné, aby ste prišli o 10 minút skôr, aby ste mohli vyplniť vstupný formulár, tzv. anamnézu, ktorá nám pomôže pri zoznámení sa s Vaším celkovým zdravotným stavom.

  Vstupné zubné vyšetrenie

  Celé vstupné vyšetrenie trvá zhruba 20-30 minút, pozostáva zo vstupného vyšetrenie stavu chrupu, paradontu a medzičeľustných vzťahov. Navrhneme viaceré možnosti ošetrenia a stanovíme liečebný plán. Zároveň sa dozviete približnú cenovú predkalkuláciu nami navrhovaných riešení.

  Mnohí ľudia sa mylne domnievajú, že kazivosť zubov, zápach z úst a choroba ďasien sú jednoducho súčasťou života. Ale nemusí to byť tak! Naša zubná ambulancia sa zameriava predovšetkým na prevenciu – čo znamená, že sme partneri naším pacientom v boji s bežnými zubnými problémami, ktoré zahŕňajú zubný kaz, zápach z úst a choroby ďasien. Pomôžeme Vám zachovať prirodzený úsmev, ktorý bude žiariť až do vysokého veku.

  "Nedovoľte, aby vás strach odrádzal od návštevy zubnej ambulancie. Stomatológ je významným partnerom pre udržanie zdravia ústnej dutiny. Môžeme začať dentálnou hygienou, počas ktorej vám odstránime zubný kameň a vyleštíme povrch vašich zubov, čím zamedzíme rozvoju plaku a zubného kameňa na samotnom zube. Potom vám dôkladne prezrieme zuby a ďasná, aby sme odhalili akékoľvek problémové oblasti."

  — MUDr. Jana Danielová-Čarná
   

Zmluvné zdravotné poisťovne

Union poisťovňa, a.s.
Union poisťovňa, a.s.

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.
DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

 

 • Spoznajte náš tím

  Vieme, že zveriť sa do starostlivosti zubára je pre veľa ľudí neľahká záležitosť.
  Chcem spoznať tím
 • Virtuálna prehliadka

  Pozývame vás na virtuálnu prehliadku našej ambulancie. Prezrite si ako to u nás vyzerá.
  Chcem vidieť virtuálnu prehliadku

Najčítanejšie stránky